Stylovy Byt V Srdci Prahy

  • 15 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Zlokalizowany w dzielnicy Josefov w Pradze apartament Stylovy Byt V Srdci Prahy Praga oferuje zakwaterowanie 950 m od takich atrakcji kulturalnych, jak Muzeum Komunizmu w Pradze. 1-pokojowy apartament oferuje Wi-Fi we wszystkich pokojach.

W obiekcie jest 1 łazienka. Ponadto w pokojach znajdują się suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Ten apartament oferuje aneks kuchenny z czajnikami elektrycznymi i lodówką.

Pałac Lobkowicza znajduje się 1 km od apartamentu o powierzchni 15 m². Rynek Staromiejski w Pradze też jest blisko, w malej odległości stąd. Obiekt ma dogodną lokalizację 10 min spacerem od stacji metra Staromestska. Tuż za rogiem od apartamentu Stylovy Byt V Srdci Prahy leży Synagoga Hiszpańska w Pradze. Ten apartament znajduje się 200 m od najbliższego przystanku autobusowego U Stare skoly.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Stylovy Byt V Srdci Prahy Praga
Romantic Apartment In The Historic Center
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Romantic Apartment In The Historic Center

122 m od nieruchomości
USD 122 USD 110
za noc
Antique Glam Apartment In Old Town Prague
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Antique Glam Apartment In Old Town Prague

9.0
Wspaniały 56 opinii
138 m od nieruchomości
USD 181 USD 163
za noc
Dot 3Bdr Apartment With Parking & A/C By Easybnb Premium
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Dot 3Bdr Apartment With Parking & A/C By Easybnb Premium

8.4
Bardzo dobry 66 opinii
174 m od nieruchomości
USD 346 USD 311
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Praga im. Václava Havla
    16 km

    Stacje kolejowe

    Masaryk's railway station
    800 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik

    W pokojach

    • Kącik dzienny
    • Stół

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Stylovy Byt V Srdci Prahy oferuje bezpłatne Wi-Fi?
      Internet w apartamencie Stylovy Byt V Srdci Prahy dostępny jest za darmo.
    • Czy apartament Stylovy Byt V Srdci Prahy akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Stylovy Byt V Srdci Prahy nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Stylovy Byt V Srdci Prahy jest kuchnia?
      W apartamencie Stylovy Byt V Srdci Prahy goście mogą korzystać z aneksu kuchennego wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i szklane naczynia.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Praga im. Václava Havla
    16 km

    Stacje kolejowe

    Masaryk's railway station
    800 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Stylovy Byt V Srdci Prahy Praga

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij